Stellar PST to MBOX Converter

Mac için MBOX Dosyalarını Outlook PST Dosyalarına Dönüştürme
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 7.34 MB
  • Version 1.0.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Stellar Data Recovery
Stellar Outlook PST to MBOX Converter; Mac işletim sistemine sahip bilgisayarlarınız için özel olarak geliştirilmiş, MBOX dosyalarını ve farklı e-posta istemcilerin, yaygın olarak kullanılan Outlook PST dosyalarına dönüştürmenize olanak sağlayan kullanımı

Stellar Outlook PST to MBOX Converter; Mac işletim sistemine sahip bilgisayarlarınız için özel olarak geliştirilmiş, MBOX dosyalarını ve farklı e-posta istemcilerin, yaygın olarak kullanılan Outlook PST dosyalarına dönüştürmenize olanak sağlayan kullanımı kolay bir yazılımdır.

MS Outlook veri (PST) Thunderbird, Spicebird, SeaMonkey veya Netscape posta kutusu (MBOX) dosyaları için güvenle dönüşüm sağlayan Stellar Outlook PST to MBOX Converter yazılımı profesyonel bir e-posta istemcisi dönüştürme aracıdır. Ayrıca yazılım parola korumalı PST dosyaları için dönüşüm desteği sunmaktadır. Dönüştürülen posta öğelerini ön izleme şeklinde görebilirsiniz.

MBOX dosyalarını yaygın olarak kullanılan Outlook PST dosyalarına dönüştürmenize olanak sağlayan Stellar PST to MBOX Converter yazılımını mutlaka denemelisiniz.

Daha Fazla Göster
Stellar PST to MBOX Converter indir